• Podmienky organizácie režimu stravovania v školskom zariadení

a podmienky úhrady nákladov na stravovanie:

Obrázok 2023-09-05 20:33:53

Príspevky  na čiastočnú úhradu nákladov na stravovanie a podmienky úhrady sú určené Všeobecne záväzným  nariadením obce Slatinské Lazy číslo 1/2023 v súlade s finančnými pásmami vydanými Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

• Zákonný zástupca dieťaťa/ žiaka uhrádza príspevok na stravovanie mesačne, najneskôr                                                                                 do 25. dňa v mesiaci na účet školskej jedálne
        • číslo účtu: SK28 0200 0000 3500 3153 9412, KS-0308, VS-44, správa pre prijímateľa: meno a priezvisko stravníka.
        • V prípade neprítomnosti dieťaťa/žiaka v škole je povinnosťou zákonného  zástupcu odhlásiť dieťa zo stravy deň vopred osobne alebo telefonicky, v prípade ochorenia dieťaťa/žiaka najneskôr do 8.00 hod. osobne alebo telefonicky na č.t.  0917 300 899.
        • Zákonný zástupca dieťaťa/ žiaka je povinný za včas neodhlásenú stravu uhradiť príspevok na nákup potravín a príspevok na režijné náklady v plnej výške.
        • Povinnosťou každého zákonného zástupcu pri prihlásení dieťaťa na stravovanie v školskej jedálni je vypísať zápisný lístok.

Jana Ďurčíková, vedúca ŠJ